אתר ללקוחות עסקיים - מינימום להזמנה 500 ש“ח ממוצר המחירים לא כוללים מע"מ, מיתוג, משלוח, שקיות נשיאה

נעים להכיר

מי אנחנו

עמותת ציפור הנפש הינה ארגון תעסוקתי המעסיק אומנים בעלי צרכים מיוחדים, אשר אינם מסוגלים להיקלט בשוק העבודה החופשי ובמסגרות השיקום הרגילות. המתמודדים בסטודיו לוקחים חלק בעיצוב בייצור ובפיתוח המוצרים ומתמחים בעבודות ספציפיות (צביעה, נגרות, עבודה על מכונות דפוס ומכונות לחיתוך בלייזר, יציקות) ונוגעים בכל שאר סוגי העבודה המוצעים במקום. מגוון האפשרויות במקום הוא מאוד רחב ולכל משתקם מותאמת עבודה המתאימה ליכולותיו התעסוקתיות, כאשר השאיפה היא לאפשר לכל מתמודד להתנסות במספר רב ככל האפשר של עבודות ומתוכן לבחור את האחת המתאימה לו. אנו יושבים במקום מדהים על צלע הכרמל בכפר הדרוזי עוספיא ומעסיקים עובדים מהמגזר הדרוזי ומהמגזר היהודי.

החזון שלנו

אנו מאמינים שגם לעובדים אצלנו כמו לכל עובד בריא, יש את הזכות לעבוד בעבודה מכובדת ומאתגרת, בה הם יכולים להוציא לידי ביטוי את הכישורים והיכולות הטמונים בהם ולממש את מלא הפוטנציאל שלהם. הרעיון השיקומי העומד מאחורי המיזם הוא לאפשר למשתקמים בעמותה לעבוד בסביבת עבודה בריאה המשלבת אנשים בריאים ביחד עם אנשים בעלי צרכים מיוחדים ומאפשרת תנאי עבודה נורמטיביים ובריאים עד כמה שניתן.

אנו מעסיקים בעלי מקצוע בתחום העיצוב, מביאים את חוד החנית בכל הקשור לפיתוח עיצוב וחדשנות. עבודה בסביבה דינאמית ומתפתחת תורמת רבות לביטחון העצמי של כל משתקם ומעלה את הערך העצמי שלהם בעיניהם ובעיני הסביבה.

בסטודיו אצלנו המשתקמים לוקחים חלק בעיצוב ייצור ופיתוח מתנות לראש השנה, מתנות לפסח, מתנות למורים, מתנות לאירועים, מוצרי פרסום, ועוד מגוון רחב של מתנות לכל אירוע, בליווי והדרכה של אומנים ומעצבים גרפיים.

אנו מאמינים שגם לעובדים אצלנו, כמו לכל עובד בריא, יש את הזכות לעבוד בעבודה מכובדת, מאתגרת שמעצימה את הביטחון ואת ערך העצמי שלהם.

 

אנו עומדים בלוחות זמנים והכל באיכות מעולה, יש ביכולתנו לבנות יחד אתכם מוצר המתאים לצרכים ולדרישות התקציב שלכם. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, בקשה, רעיון למתנה בכל סכום ותקציב (אנחנו מעולים גם בתקציבים נמוכים).
עמותת ציפור הנפש אינה נתמכת ע”י שום גוף ממשלתי. ההזמנות שלכם מאפשרות את קיום המרכז והתפתחותו ונותנות הזדמנות למתמודדים נוספים להיקלט במקום עבודה ערכי ומכובד המאפשר להם למצות את כישוריהם ויכולתם.

רגע לפני שאתם עוזבים נוכל לעזור ?

השאירו פרטים ואחת מאתנו תשמח לחזור אליכם

Open chat
1
Scan the code
הי איזה כיף שהגעת אלינו! איך אוכל לעזור?
מענה בווצאפ משעה 09:00 עד 16:00
דילוג לתוכן